loader
İspanyolca Kursu
Size özel ders programı
Seviyenize uygun eğitim


kampanya
fırsatları

Eğitim Hakkında

Dünya'da 400 milyon kişinin anadili olarak ispanyolca konuştuğu ve yaklaşık 500 milyon kişinin ispanyolca bildiği bilinmektedir.


İspanyolca eğitimleri Hafta içi, hafta sonu, sabah ve akşam grupları olarak, öğrencilerimizin istediği saatlere özel olarak hazırlanmaktadır.


American Street İspanyolca Kursu, ister özel ders olarak, dilerseniz de Online olarak alabilirsiniz.


American Street İspanyolca Kursu, modern yöntemler ile öğrencilerin gelişimlerini takip eder, eksikliklerini hızlı bir şekilde giderilerek öğrencilerin dil yetkinliğini en üst seviyelere çıkartmayı hedefler.


Eğitim Programı

İspanyolca eğitimini özel ders veya online olarak yapmaya karar verdikten sonra kısa bir süre içinde Online İspanyolca Seviye Tespit Sınavı'na girerek seviyeniz öğrenilir ve ona uygun eğitim programınız hazırlanır.


İspanyolca kursu eğitim programınızda seviyenize göre alacağınız kur sayısında ders saatleriniz belirlenecektir. 


American Street olarak tüm eğitimlerimizde programlarımıza uyan öğrencilerimize öğrenme garantisi sunmaktayız.

Sertifika

American Street İspanyolca programına katılan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun eğitim aldığını kanıtlayan belgeye sahip olurlar.

Kimler Katılmalı

Dünyada 500 milyondan fazla kişi ispanyolca konuşmaktadır. Dünyanın birçok ülkesinde bu dilin konuşulması ispanyolcanın önemini artırmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dillerden biri olan ispanyolca ile kendinizi dünyaya açabilirsiniz.