loader
İş İngilizcesi Eğitimleri
Size özel ders programı
Seviyenize uygun sınıflarda eğitim


kampanya
fırsatları

Eğitim Hakkında

Şişli American Street iş İngilizcesi eğitimleri iş hayatınızı kolaylaştırmak için günlük çalışma alanlarınızda sürekli kullandığınız konuşmalar üzerinnden size özel  eğitim programı hazırlanmaktadır. Bu sayede iş hayatınızdaki günlük karşılaştığını dialoglar ve kelimelere aşina oluyor iş İngilizcesi programına kısa sürede kolayca adapte olmanızı sağlıyor ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri kısa sürede iş İngilizcesinde yetkin hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Eğitim Programı

Eğitim alacak personellere göre eğitim planlanmaktadır. Eğitimlerimiz ; Akıcı Konuşma , Telefon konuşma Teknikleri, Toplantı ve Sunuş Teknikleri, Pazarlık yapabilme teknikleri, Resmi yazışmalar, Rapor hazırlama, İş, ekonomi, gazete ve dergileri okuyup anlama, Yöneticiler için yoğun Eğitim Sektöre Özel amaçlı Mesleki İngilizce vb.. konuları kapsamaktadır.

Sertifika

American Street İş İngilizcesi Eğitim Programına katılan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar.

Kimler Katılmalı

İş İngilizcesi eğitimine orta ölçekli ve kurumsal firmalarda çalışan yönetici, yönetici adayları ve terfi almak isteyen herkes katılabilir.