IELTS

IELTS kullanım amacına göre 3 farklı kategoride karşımıza çıkan uluslararası bir İngilizce seviye tespit sınavıdır. IELTS Akademik modülünü üniversite veya yüksek lisans eğitimine devam edebilmek veya üniversitelerin hazırlık sınıflarının ilk yılından muaf olmak isteyen öğrenciler alırken, IELTS Genel modülü eğitim sektörü dışındaki alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. IELTS UKVI ise İngiltere’de yada Avusturalya’da ikamet etmek isteyen kişilerin alması gereken sınavdır. Sınav; dinleme, konuşma, okuma ve yazma bölümlerinden oluşmaktadır.

IELTS’e  The American Street Language Schools ‘da  Özel ders planlaması ile Hazırlanın!

The American Street Language Schools’ da birçok öğrencimizi hedeflerine ulaştırdık, ulaştırmaya da devam ediyoruz. İngilizce eğitiminde çağın gereksinimlerini öğrencilerimiz için tespit ediyor, günümüz teknolojisinden faydalanarak eğitimi hayatın bir parçası kılıyoruz.

Eğitimin sınıf içinde sınırlanmadığı, özel ders teknikleri ile direkt hedefe yönelik teknolojinin olduğu her yerde kolaylıkla öğretildiği, öğrencimizin durumunun sürekli incelenip takip edildiği ayrıca sınav yeri ile yönlendirildiği Sistemimiz öğrencilerimize IELTS sürecinde çok verimli bir eğitim sağlamaktadır. TOEFL’dan farklı olarak IELTS bilgisayar tabanlı değildir. Öğrencilerimiz, talepleri doğrultusunda en az eğitimi boyunca 6 adet birebir deneme sınavına girebilirler. İhtiyaca göre alanında uzman yabancı ve Türk hocalarla devam eden American Lab programımızda; Listening, Reading, Writing ve Speaking alanlarında eşit dağılımlı eğitim verilir.

IELTS kursumuzda, sadece özel ders seçeneğiniz bulunmaktadır.

IELTS Kursu Programı

Yüz yüze eğitim: 40 Saat ( En az Upper C1 seviyesinde olacak)

Deneme Sınavları: 6 Adet
Form doldurulduğu andan itibarin en geç 1 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacağız. *

× Whatsapp İle Bağlantı Kur
Tıkla Ara
Whatsapp Hattı