Çince Eğitimi

Home \ Dünya Dilleri \ Çince Eğitimi

American Street Language Schools’da Türk ve Çinli Öğretmenler Eşliğinde Tüm öğrencilerimize Özel Programlar İle % 100 Öğrenme ve Memnuniyet Garantisi ile Çince eğitimi verilmektedir.

Çince öğrenmek için gerekli bir bilgi seviyesine gerek yoktur.

Çince eğitimi için, günlük yaşamınızda, hobilerinizde, mesleğinizde veya eğitiminizde kullanmanız için, size kalifiye Çince dersleri ile başarıyla Çince öğreten iş ortağınızdır. Kurs tekliflerimiz arasından, hedeflerinize en uygun özellikleri taşıyan kursu seçin ve İtalyanca eğitiminizin başlangıç seviyesinden ileri seviyesine kadar tasarlanmış eğitim programlarımız için arayınız.

American Street Language Schools’da İtalyanca Eğitmenlerimiz; ana dili Çince olan eğitmenlerdir ya da çok üst düzey Çince bilgisine sahip Türk Çince öğretmenleridir. Ayrıca farklı ülkelerden ve kültür çevrelerinden gelen insanlarla iş birliği konusunda deneyim sahibidir. Sizlere derslerinizdeki başarınız hakkında size düzenli olarak bilgi verir ve eğitiminizi bundan sonra nasıl sürdüreceğiniz konusunda önerilerde bulunurlar.

  • HSK 1 – Temel Çince kelimelerini ve cümlelerini anlamak
  • HSK 2 – Basit amaçlar için temel bir Çince konuşmak
  • HSK 3 – Akademik ve profesyonel konularda günlük bir dille konuşabilme
  • HSK 4 – Çeşitli konularda akıcı bir Çince ile konuşun
  • HSK 5 – Akıcı bir şekilde konuşma ve Çince gazete okuyabilme
  • HSK 6 -Dilediğiniz her şeyi kolayca yazılı veya sözlü bir biçimde ifade edebilme

American Street’ te Çince Eğitim Öğretim Sistemi

A1 Seviyesi:

Öğrenciler bu seviyede, temel ihtiyaçlarını karşılayan basit cümleler kurabilirler. Günlük hayattaki konuşmalara katılabilir, fikir ve görüşlerini ifade edebilirler.

A2 Seviyesi:

Öğrenciler bu seviyede, bilgi alışverişinde bulunabilir, genel konuları içeren konuşmalara katılabilir, basit konularda beğenilerini ve duygularını dile getirebilirler. Soru sorabilir ya da istek ve taleplerde bulunabilirler.

B1 Seviyesi:

Herhangi ya da belirli bir alandaki çeşitli konuları anlayabilir, bilgi alışverişinde bulunabilir, araştırma yapabilir ya da daha önce hazırlık yapmadan, fikir ve görüşlerini belirtebilirler.

B2 Seviyesi:

Hobileri ya da ilgi alanları hakkında soyut ve somut konularda ayrıntılı sohbetler yapabilirler. Çeşitli konulardaki tartışmalara aktif olarak katılabilirler.

C1 Seviyesi:

Bu seviyedeki öğrenciler, ilgi alanlarının dışında da olsa karmaşık konuları anlayabilir, sunumlar hazırlayabilir, toplantılara katılabilirler.

C2 Seviyesi:

Bu seviyedeki öğrenciler, yazılı ve sözlü olarak anlatılanların tümünü anlayabilir, akıcı ve etkili bir şekilde cevap verebilirler. Anadili İtalyanca olanlarla rahatça konuşabilir, yazabilir ya da çeviri yapabilirler.
Form doldurulduğu andan itibarin en geç 1 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacağız. *

× Whatsapp İle Bağlantı Kur
Tıkla Ara
Whatsapp Hattı