TOEFL

TOEFL sınavı, adayların İngilizceyi akademik düzeyde dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini ne kadar iyi kullandığını ölçer. TOEFL sınavı dünya çapında 30 milyondan fazla kişinin girdiği, geniş bir alanda uluslararası standart olarak kabul edilir. TOEFL sınavı İngilizcedeki yetkinlik seviyenizi belgeler. Bu sınava girebilmek için en az Upper-Intermediate seviyesine gelmiş olmanız ve bu seviyeyi iyi bir dereceyle bitirmiş olmanız gerekmektedir.

Yüksek eğitim görmek isteyen öğrenciler, İngilizce dil eğitim bölümlerine girmek için kabul edilmek isteyenler ve mezuniyete hak kazanmak isteyenler, Burs ve sertifika adayları, Gelişim sürecini ölçümlemek ve takip etmek isteyen İngilizce öğrencileri, Öğrenci ya da çalışan olarak vize almak isteyenler bu sınava girerek seviyelerini uluslararası kabul gören belgeyle tespit ederler.

American Street Language Schools özel Sistemi ile TOEFL Kurs eğitiminde başarı garantisi sağlamaktadır.

American Street Language Schools olarak bugün yine İngilizce eğitiminde çağın gereksinimlerini öğrencilerimiz için okuyor, teknolojiyle birlikte eğitimi hiç olmadığı kadar hayatın bir parçası kılıyoruz.

Eğitimin sınıf içinde sınırlanmadığı, teknolojinin olduğu her yere kolaylıkla taşındığı, öğrencimizin durumunun sürekli incelenerek yönlendirilmesi fırsatının sağlandığı  American Street Language Schools Sistemimiz ile öğrencilerimiz TOEFL hazırlık kursu sürecinde özel ders şeklinde en az 40 saatlik eğitim alırlar. Öğrencilerimiz, teknoloji donanımlı sınav odalarımızda en az 6 adet deneme sınavı yaparlarlar. Birebir TOEFL sınavı deneyimi yaşarlar. İhtiyaca göre alanında uzman yabancı ve Türk hocalarla devam eden programda; Reading, Listening, Writing, Speaking beceri alanlarında eşit dağılımla eğitim verilir. Ders ve soru çözümlerinin bulunduğu video anlatımları ve testlere istedikleri zaman, istedikleri yerden ulaşabilen öğrencilerimizin TOEFL sınavı hazırlık kursu özel hazırlanan yayınlarıyla sürdürülür.

TOEFL hazırlık kursumuzda, sadece özel ders seçeneğiniz bulunmaktadır.

TOEFL Kursu Programı

Yüz yüze eğitim: 40 Saat ( En az Upper C1 seviyesinde olacak)

Deneme Sınavları: 6 Adet
Form doldurulduğu andan itibarin en geç 1 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacağız. *

× Whatsapp İle Bağlantı Kur
Tıkla Ara
Whatsapp Hattı