Şişli American Street İngilizce Kursu İle Yüksek Kalitede Eğitim

Home \ Eğitim \ Şişli American Street İngilizce Kursu İle Yüksek Kalitede Eğitim

American Street Yabancı Dil Kursu Şişli İngilizce Kursu arayışı içerisinde misiniz? Şişli’de yepyeni bir İngilizce öğrenme çözümü mü arıyorsunuz? Çok sayıda Şişli American Street Yabancı Dil Kursu ziyareti gerçekleştirdiniz fakat bir türlü tatmin olacağınız bir kurs bulamadınız mı? Hem yüksek kalitede bir eğitim alacağınız bir Şişli’de İngilizce Kursu arıyorsunuz hem de bu süreçte aldığınız bilgilerin kalıcı olmasını mı istiyorsunuz? American Street Yabancı Dil Kursları ile artık Yabancı Dil Kursu arayışınız sona erecek ve yüksek kaliteli bir kursta dünya standartlarında bir ders deneyimi yaşama fırsatı bulacaksınız! American Street Yabancı Dil Kursu’nda size benzersiz bir eğitim kalitesini bulacaksınız!

American Street Yabancı Dil Kursları olarak bizler, dil eğitiminin oldukça fazla etkenden etkilenen ve hassas olan bir süreç olduğunun farkındayız. Bundan dolayı da bu süreçte uyarıcı etkenleri mümkün olduğunda olumlu ve motive edici noktalarda tutmak için özen gösteriyoruz. Eğitim sürecinde potansiyel enerjinin tamamen dili öğrenmeye odaklanması için öğrencilerimizi belli aralıklar ile motive edici etkinlikler ile tanıştırıyoruz. Bu etkinlikler hem dil öğrenme pratiğinin sağlanması hem de öğrenilen dilin kullanılması açısından öğrencilere ciddi anlamda destek olan etkinlikler oluyor. Bu sayede öğrencilerimiz dil öğrenme sürecini sıkıcı ve katı bir etkinlik olarak değil, sürekli hareket halinde olan ve esnek bir süreç olarak görüyorlar. Elbette bir öğrencinin bir eğitim sürecine bu bakış açısıyla yaklaşıyor olması da öğrenme sürecinin daha hızlı ve verimli şekilde gerçekleşmesine sebep oluyor. American Street Dil Kursu olarak temel amacımız her zaman öğrencinin kendi öğrenme potansiyelinin tamamını ortaya çıkarmak ve bu potansiyeli geliştirmek oldu. Bizler herkesin, her dili öğrenebileceğini biliyor ve herkesin bu konudaki potansiyelini açığa çıkarmayı hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda da derslerimizin tamamını öğrenci odaklı olarak hazırlıyor ve geliştiriyoruz. Öğrencilerimiz, hakkımızda detaylı bilgi almak için ayrıca Şişli American Street İngilizce Kursu şubemize de gelebilirler ve bizimle birebir iletişim kurabilirler.

Dilerseniz şimdi öğrencilerimizin eğitim süreçlerinde ve sonrasında elde edeceği çok sayıda ayrıcalıktan bahselim.

American Street Yabancı Dil Kursları İle Öğrencilerin Elde Edeceği Ayrıcalıklar

  • Ücretsiz Kur Tekrarı Fırsatı: Bu fırsat sayesinde devamsızlık yapmadığınız halde henüz tam olarak kavrayamadığınız derslere yeniden katılım sağlayacaksınız.
  • Kur Dondurma Fırsatı: Herhangi geçerli bir sebepten dolayı katılım sağlayamayacağınız kuru 3 ay süre ile dondurma ve eğitiminize hak kaybı yaşamaksızın 3 ay sonra devam edebilme hakkına sahipsiniz.
  • İkinci Dile Yüzde 70 İndirim Fırsatı: Öğrenmek istediğiniz ikinci dilin kursu için ödeyeceğiniz ücret, normal ücretin sadece yüzde 30’udur.
  •  Yaşam Boyu Eğitim Garantisi: Kurs bitiminden sonra bile kurs etkinliklerine katılma ve dilinizi geliştirme fırsatınız her zaman vardır.
× Whatsapp İle Bağlantı Kur
Tıkla Ara
Whatsapp Hattı