İspanyolca Eğitimi

Home \ Dünya Dilleri \ İspanyolca Eğitimi

American Street Language Schools’da Türk ve İspanyol Öğretmenler Eşliğinde Tüm öğrencilerimize Özel Programlar İle % 100 Öğrenme ve Memnuniyet Garantisi ile İspanyolca eğitimi verilmektedir.

İspanyolca öğrenmek için gerekli bir bilgi seviyesine gerek yoktur.

İspanyolca eğitimi için, günlük yaşamınızda, hobilerinizde, mesleğinizde veya eğitiminizde kullanmanız için, size kalifiye İspanyolca dersleri ile başarıyla İspanyolca öğreten iş ortağınızdır. Kurs tekliflerimiz arasından, hedeflerinize en uygun özellikleri taşıyan kursu seçin ve İspanyolca eğitiminizin başlangıç seviyesinden ileri seviyesine kadar tasarlanmış eğitim programlarımız için arayınız.

American Street Language Schools’da İspanyolca Eğitmenlerimiz; ana dili İspanyolca olan eğitmenlerdir ya da çok üst düzey İspanyolca bilgisine sahip Türk İspanyolca öğretmenleridir.Ayrıca farklı ülkelerden ve kültür çevrelerinden gelen insanlarla iş birliği konusunda deneyim sahibidir. Sizlere derslerinizdeki başarınız hakkında size düzenli olarak bilgi verir ve eğitiminizi bundan sonra nasıl sürdüreceğiniz konusunda önerilerde bulunurlar.

Seviye derecelerimiz Avrupa Konseyinin dil öğrenimi için Ortak Referans Çerçevesi’ne uygundur. Bu Avrupa kural yapıtı en önemli diller için ilk defa ortak bir standart uygulamayı ön germektedir.

Bu referans çerçevesi her dili farklı dil seviyelerine ayırmaktadır.

Genel olarak geçerli olan: A başlangıç seviyesi, B orta seviye ve C ise yüksek seviyedir.

American Street’te İspanyolca Eğitim Öğretim Sistemi

Cervantes Enstitusunun Plan Curricularına göre hazırlanmıştır. Bunlar;

A1: Acceso (Breakthrough) – Seviye A1 (Başlangıç)

Öğrenciler ile kısa soru ve cevaplarla, bir metin dahilinde somut ve açık bir iletişim kurulur. (DELE A1)

A2: Plataforma (Waystage) – Seviye A2 (Ana)

Öğrenciler yavaş yavaş İspanyolca konuşmaya, yazmaya ve günlük yaşamda kendini ifade etmeye, olaylar ve konuşmalar arasında bağlantı kurmaya başlar. (DELE A2)

B1: Umbral (Threshold) – Seviye B1 (Orta)

Bu seviyede öğrenci anlamaya, bir metin dahilinde iletişim kurmaya, kendini ifade etmeye ve kendi problemlerini çözmeye başlar. (DELE B1)

B2: Avanzado (Vantage) – Seviye B2 (İleri)

Öğrenci hangi durumlarda nasıl konuşacağını anlamaya başlar. Kişisel davranışlarını, ailevi konuları, ilgi alanları ve deneyimlerini açıklayabilir. (DELE B2)

C1:Dominio operativo eficaz (Effective Operational Proficiency) – Seviye C1 (Üst)

C2: Maestría (Mastery) – Seviye C2 (Mükemmelleştirme)Bu kurda öğrenci değişik gramer yapıları ile kendini ifade etmeye, durumları anlamaya, akıcı ve spontane konuşmaya başlar. (DELE C1)

Öğrenci kendini herhangi bir durumda ifade eder, İspanyol diline ve kültürüne hakim bir şekilde gerçek bir İspanyol gibi konuşabilir. Dildeki nüansları, deyimlerin anlamlarını ayırt ederek akıcı bir şekilde konuşur. (DELE C2)
Form doldurulduğu andan itibarin en geç 1 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacağız. *

× Whatsapp İle Bağlantı Kur
Tıkla Ara
Whatsapp Hattı