İngilizce Eğitimi Kaç Kurdan Oluşur?

Home \ Eğitim \ İngilizce Eğitimi Kaç Kurdan Oluşur?

Kaliteli olarak verilen İngilizce eğitimleri öğrencilerin ya da kursiyerlerin birkaç ayda nitelikli şekilde İngilizce konuşmalarını sağlamaktadır. Ancak bunun için Yabancı Dil Kursu seçimlerinin oldukça iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. Dil kurslarımız alanında uzman eğitimci kadrosu ve kaliteli eğitim anlayışı sayesine öğrencilerinin eğitimlerine katkıda bulunmaktadır. İngilizce eğitimleri seviyeler halinde öğrencilere verilmektedir. Şişli American Street Yabancı Dil Kursu seçenekleri ile her seviyeyi başarılı bir şekilde tamamlayan öğrencilerin, bir üst seviyeye geçmesi ve yabancı dillerini adım adım ilerletmesini amaçlayan bir eğitim stratejisi sunmaktadır.

Kur kavramı daha önce İngilizce eğitimi almış olan bireyler için oldukça tanıdıktır. Bu kavram bireylerin İngilizce seviyelerini belli etmektedir. Şişli American Street Yabancı Dil Kursu olarak yabancı dil kurslarımız, öğrenci kayıtlarının arkasından öğrencilerin seviyelerini tespit etmektedir. Kursiyerlerin tam olarak İngilizce öğrenebilmeleri için atlamaları gereken altı temel kur bulunmaktadır. Bu kurlar; Beginner, Elemantary, Pre – Intermediate, Intermediate, Upper – Intermediate ve Advanced şeklinde isimlendirilmektedir. Her kur kendine özel şekilde belirlenmiş olan eğitimleri içermektedir. Bu nedenden ötürü öğrencilerin seviyelerinin belirlenmesi ve eğitimlerine hangi kurdan başlayacaklarının net şekilde anlaşılması Yabancı Dil Kursu açısından oldukça büyük önem taşımaktadır.

İngilizce Eğitim Kurları Nasıl Geçilir?

Kur geçişleri ya da kurların sona ermesi kendine ait olan bir sınav sistemi ile yapılmaktadır. Şişli American Street Yabancı Dil Kursu sisteminde kurlar zorluk seviyelerine göre de geçiş sürecini belli etmektedir. Genel olarak İngilizce öğrenimlerinde geçilmesi en kolay olan kur Beginner olarak isimlendirilen başlangıç seviyesidir. Bu kurda öğrencilerimiz İngilizcenin temellerini öğrenmektedir. Genellikle daha önce hiç İngilizce eğitimi almamış olan öğrencilerden oluşan Beginner sınıfı kur bitimlerinde alfabe ya da temek kavramlar gibi içerikleri net bir şekilde öğrenmektedir. Bu kur sonunda istisnalar olmakla birlikte yazılı sınavlara başvurulmaktadır.

Şişli American Street Yabancı Dil Kursunda temel olarak hedeflenen kursiyerlerin en son kura gelerek akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmeleridir. Çünkü Advanced kurunu geçen kursiyerlerimiz İngilizceyi eksiksiz olarak bilmektedir. %100 konuşma garantisi ile sertifikalarını alan öğrencilerimiz istedikleri İngilizce kitapları da okuyarak kendilerini daha ileri seviyelere getirebilmektedir. Son kuru geçmek için öğrencilerimiz yine yazılı şekilde gerçekleşen sınavı vermek zorundadır. Ancak artık İngilizcenin temelleri öğrenildiğinden ötürü bu kuru tamamlamak sanıldığının aksine kursiyerlere çok fazla zorluk çıkararak onları yormamaktadır.

× Whatsapp İle Bağlantı Kur
Tıkla Ara
Whatsapp Hattı