İngilizce Eğitimi Alırken Kur Dondurmak Mümkün Müdür?

Home \ Eğitim \ İngilizce Eğitimi Alırken Kur Dondurmak Mümkün Müdür?

İngilizce eğitimi almak ya da İngilizce konusunda kendini geliştirmek zamanın getirdiği gerekliliklerin başında yer almaktadır. Çünkü bilgi çağını yaşadığımız şu günlerde küresel dil olarak İngilizce kabul edilmiştir. Bu durumda kendilerine kaliteli bir gelecek hayal eden tüm bireyler eksiksiz şekilde İngilizce bilmek zorundadır. Şişli American Street Yabancı Dil Kursu seçimlerinin başında yer alan eğitim kurumumuz hem İngilizce için hem de farklı diller için çeşitli avantajlar ile kullanıcılarına hizmet vermektedir.

İngilizce öğrenimlerinin ortalama olarak altı ay gibi bir sürece tamamlanması mümkündür. Bu süre bireylerin daha önceden İngilizce bilip bilmemelerine göre değişim gösterebilmektedir. Ayrıca isteyen kursiyerlerimiz bir seneye kadar uzattıkları programlar sayesinde konuşmalarındaki akıcılıkta da fark yaratabilmektedir. Şişli American Street Yabancı Dil Kursu katılımcıları farklı yaş gruplarından oluşmaktadır. Kursiyerlerin yaşları ve İngilizce seviyeleri onların ders alacakları kurların belli olmasında etkilidir. Kurlara katılım sağlamak İngilizce öğrenimlerinde gereklidir. Fakat bazı durumlarda kursiyerlerin devamlılık sağlayamadıkları bilinmektedir. Eğitim kurumumuz mazeret alımlarının ardından kursiyerlerine kur dondurmak hakkı vererek onlara büyük bir avantaj sağlamaktadır.

İngilizce Eğitimlerinde Kur Dondurmak Hangi Durumlarda Mümkün Olur?

Dil kursumuz her durumda öğrencilerinin yanında hareket etmektedir. Bunun en önemli göstergelerinden biri de farklı kurumlarda olmayan kur dondurma özelliğimizdir. Şişli American Street Yabancı Dil Kursu katılımcılarımız okullarımıza ara vermek zorunda kaldıklarında tam olarak üç ay boyunca kurlarını dondurabilmektedir. Belirlenmiş olan süre dolduğunda ise kursiyerlerimiz eğitimlerine kaldıkları yerden rahatlıkla devam edebilmektedir.

Dil okullarımızda kur dondurma sebepleri olarak sağlık sorunlar, şehir değişimleri, işle ilgili yalanan sıkıntılar alınmaktadır. Sayılan etmenlerin haricince Şişli American Street Yabancı Dil Kursu eğitimlerine ara vermek zorunda kalan kursiyerlerimizin bize mazeretlerini bildirmeleri şarttır. Çünkü kur dondurma işlemleri ancak kâğıt üzerinde onaylanmasının ardından gerçekleşmektedir. Aksinin olduğu durumlarda ise kursiyerlerimiz sadece derslerine devamsızlık yapmış sayılmaktadır. Altı kurdan oluşan eğitim sistemimizi tam olarak bitiren öğrencilerimiz akıcı şekilde İngilizce konulabilmektedir. Bunun garantisini %100 olarak veren kurumumuz yaşanabilecek olası sorunlar için her daim kursiyerlerine fayda sağlayacak çözüm önerileri üretebildiğinden ötürü iletişim kurulmasından çekinilmemesi gerekmektedir.

× Whatsapp İle Bağlantı Kur
Tıkla Ara
Whatsapp Hattı