Fransızca Eğitimi

Home \ Dünya Dilleri \ Fransızca Eğitimi

American Street Language Schools’da Türk ve Fransız Öğretmenler Eşliğinde Tüm öğrencilerimize Özel Programlar İle % 100 Öğrenme ve Memnuniyet Garantisi ile Fransızca eğitimi verilmektedir.

Fransızca öğrenmek için gerekli bir bilgi seviyesine gerek yoktur.

Fransızca eğitimi için, günlük yaşamınızda, hobilerinizde, mesleğinizde veya eğitiminizde kullanmanız için, size kalifiye Fransızca dersleri ile başarıyla Fransızca öğreten iş ortağınızdır. Kurs tekliflerimiz arasından, hedeflerinize en uygun özellikleri taşıyan kursu seçin ve Fransızca eğitiminizin başlangıç seviyesinden ileri seviyesine kadar tasarlanmış eğitim programlarımız için arayınız.

American Street Language Schools’da Fransızca Eğitmenlerimiz; ana dili Fransızca olan eğitmenlerdir ya da çok üst düzey Fransızca bilgisine sahip Türk Fransızca öğretmenleridir. Ayrıca farklı ülkelerden ve kültür çevrelerinden gelen insanlarla iş birliği konusunda deneyim sahibidir. Sizlere derslerinizdeki başarınız hakkında size düzenli olarak bilgi verir ve eğitiminizi bundan sonra nasıl sürdüreceğiniz konusunda önerilerde bulunurlar.

American Street’de Fransızca Eğitim Öğretim Sistemi

A1 Seviyesi:

Öğrenciler bu seviyede, temel ihtiyaçlarını karşılayan basit cümleler kurabilirler. Günlük hayattaki konuşmalara katılabilir, fikir ve görüşlerini ifade edebilirler.

A2 Seviyesi:

Öğrenciler bu seviyede, bilgi alışverişinde bulunabilir, genel konuları içeren konuşmalara katılabilir, basit konularda beğenilerini ve duygularını dile getirebilirler. Soru sorabilir ya da istek ve taleplerde bulunabilirler.

B1 Seviyesi:

Herhangi ya da belirli bir alandaki çeşitli konuları anlayabilir, bilgi alışverişinde bulunabilir, araştırma yapabilir ya da daha önce hazırlık yapmadan, fikir ve görüşlerini belirtebilirler.

B2 Seviyesi:

Hobileri ya da ilgi alanları hakkında soyut ve somut konularda ayrıntılı sohbetler yapabilirler. Çeşitli konulardaki tartışmalara aktif olarak katılabilirler.

C1 Seviyesi:

Bu seviyedeki öğrenciler, ilgi alanlarının dışında da olsa karmaşık konuları anlayabilir, sunumlar hazırlayabilir, toplantılara katılabilirler.

C2 Seviyesi:

Bu seviyedeki öğrenciler, yazılı ve sözlü olarak anlatılanların tümünü anlayabilir, akıcı ve etkili bir şekilde cevap verebilirler. Anadili Fransızca olanlarla rahatça konuşabilir, yazabilir ya da çeviri yapabilirler.
Form doldurulduğu andan itibarin en geç 1 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacağız. *

× Whatsapp İle Bağlantı Kur
Tıkla Ara
Whatsapp Hattı