American Street İngilizce Kursu Speaking Ders İçerikleri

Home \ Eğitim \ American Street İngilizce Kursu Speaking Ders İçerikleri

İngilizce bilmek demek oldukça geniş bir kavramdır. Çünkü Türkçe’nin de farklı alanlarda değişik telaffuzları olduğu gibi İngilizce‘de de aynı durumla karşılaşılmaktadır. Bu nedenden dolayı American Street Yabancı dil kursu seçimleri sonrasında kurumumuzda İngilizce öğrenebilmek için derslere katılım sağlanması gerekmektedir. Dil kurslarımızda ders içerikleri kurlara göre belirlenen zorluk seviyelerinden oluşmaktadır.

Dil okulumuza hiçbir İngilizce bilgisi olmayan öğrencilerimiz için başlangıç seviyesinde açılan sınıflarımız bulunmaktadır. Bu sınıfta American Street İngilizce kursu ders içeriklerinden temel konular öğretilmektedir. Temel konular ise genellikle alfabe ya da günlük hayatta sıklıkla kullanılan kelimeler, kendini tanıtma gibi alanların bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Bu şekilde başlayan gramer dersleri kur geçişlerine göre zorlaşarak devam etmektedir. Öğrencilerimiz böylece zaman ilerledikçe oldukça karışık İngilizce cümleler kurabilecek seviyelere kadar gelebilmektedirler. Ayrıca kurlar kursiyerlerimizin İngilizce kitap okumalarını da sağlamaktadır. Bu alanda verilen gramer eğitimlerimiz kursiyerlerimizin İngilizce temellerini eksiksiz şekilde öğrenmelerini sağlamaktadır.

American Street İngilizce Kursu Speaking Kulübü Nedir?

American Street İngilizce kursu eğitimlerinde gramer oldukça önemlidir. Ancak bir dilin kuralları ne denli bilinirse bilinsin o dil konuşulmadan hiçbir faydası yoktur. Bu nedenden dolayı dil okullarımızda öğrencilerimiz için ‘Speaking’ yani konuşma kulüplerimiz bulunmaktadır. Özellikle başlangıç seviyesinde olmasa da karışık seviyelerde İngilizce konuşma kulüpleri, kursiyerlerimizin konuşmalarına yardımcı olmaktadır. Ayrıca derslerde sürekli şekilde İngilizce kelimeler duyan öğrencilerimizin kulakları da dile aşina hale gelmektedir. Bu da dil öğrenimini olumlu olarak etkileyen önemli unsurlardan biri olarak görülmektedir.

İngilizce kursumuzun ders içerikleri arasında bulunan konuşma bölümünün konuları eğitimcilerimiz tarafından belirlenmektedir. American Street İngilizce kursu alanında profesyonel olan eğitimcilerimiz genel İngilizce üzerinde etkili olan tüm konular üzerinden konuşabilmektedir. Böylece öğrencilerimiz gerek gündem konularından gerekse kültürel konulardan konuşmak zorunda kalmaktadır. Bu zorunluluk ise kursiyerlerimize kelime dağarcığının gelişmesi, telaffuzların düzelmesi olarak geri dönmektedir. Başlarda daha zor gelen konuşma derslerinden zaman ilerledikçe alınan keyifler artmaktadır. Bu sayede kurlar ilerledikçe öğrencilerimizin kendilerine duydukları güven arttığından, konuşmalara daha fazla katılım gösterdikleri tespit edilmiştir.

× Whatsapp İle Bağlantı Kur
Tıkla Ara
Whatsapp Hattı