American Street Dil Kursu İle Etkin Yabancı Dil Eğitimi!

Home \ Eğitim \ American Street Dil Kursu İle Etkin Yabancı Dil Eğitimi!

American Street Dil Yabancı Dil Kursları Şişli İle Fırsatlarla Dolu Eğitim!

Şişli’de İngilizce kursu arayışlarınıza artık gönül rahatlığı ile son verebilirsiniz. Çünkü birazdan size anlatacağımız fırsatlar, eminiz ki karar vermenizi sağlayacaktır. Gelin hepsini beraber inceleyelim. Aşağıda eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

  • Genel İngilizce Eğitimi: Genel İngilizce eğitimi sürecinde herhangi bir özelleştirme bulunmaksızın en temel dil bilgi ve becerileri kazandırılır. Kişinin temek İngilizceyi öğrenmesi sağlanır.
  • Kurumsal İngilizce: Bu eğitim süresince formal bir dil becerisi kazanmanız sağlanır. Bu sayede resmi kurumlarda, akademik yazı ve bildirimlerinizde zorlanmazsınız.
  • Hazırlık Atlama Kursları: Bu kurslarda özellikle üniversitelerin hazırlık atlama sınavlarına göre özel olarak hazırlanmış bir müfredat ve sınavlar bulunur.
  • 48 Saatte İngilizce: Bu kurslarda en hızlı şekilde temel İngilizce bilgilerinin verilmesi sağlanır. Bu kapsamda özellikle acilen yurt dışına çıkmak için temel İngilizce bilgilerini edinmek isteyen kişiler bu kurslara katılmaktadır. 48 saat  içerisinde kişiye İngilizce bilgileri kazandırılır.
  • Vip Eğitim: Vip eğitim seçeneğimiz dahilinde daha da özelleştirilmiş ve daha geniş haklara sahip olmanızı sağlayan bir kurs süreci içerisinde olursunuz.
  • Yaz Kursu: Bireylerin yaz aylarını en verimli şekilde geçirmelerini sağlayan yaz kursları ile hem keyifli, hem de bilgi dolu bir yaz geçirerek gelişiminize katkıda bulunursunuz.

Kursların tamamına Şişli American Street Dil Kursu Kursu şubemizden kaydolabilirsiniz. Sizi en kısa süre içerisinde Şişli American Street Dil Kursu şubemize bekliyoruz!

× Whatsapp İle Bağlantı Kur
Tıkla Ara
Whatsapp Hattı