​American Street Yabancı Dil Kursu Birinci Seviye Eğitimleri

Home \ Eğitim \ ​American Street Yabancı Dil Kursu Birinci Seviye Eğitimleri

American Street Yabancı Dil Kursu Şişli İngilizce Kursu Birinci Seviye Eğitimleri

Eğitim kurumumuzda verilen İngilizce derslerinde öğrencilerin seviyeleri büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü eğitimlerimiz kursiyerlerimizin seviyelerinin belirlenmesinden sonra başlamaktadır. Aynı seviyedeki kursiyerlerin ortak sınıflarda bulunmaları dil öğrenimine katkıda bulunmaktadır. Böylece Şişli American Street Yabancı Dil Kursu eğitimlerimizde kısa sürede büyük bir yol kat etmeyi başararak öğrencilerimizin ilerlemelerini görebilmekteyiz.

Yabancı dil eğitimlerimizde seviye belirlemeleri öğrenciler ile İngilizce konuşma denemeleri ve gramer sınavları sonrasında kendini göstermektedir. Yapılan incelemeler özellikle daha önce herhangi bir İngilizce eğitimi almamış olan öğrencilerin hazırlık aşamasından başlamasını sağlamaktadır. Şişli American Street Yabancı Dil Kursunda hazırlık dersleri öğrencilerin zorluk yaşamamaları için Türk eğitimciler tarafından verilmektedir. Bu şekilde hazırlık aşamasında İngilizcenin temellerini ya da soru kalıplarını öğrenen kursiyerlerimiz sonraki aşamada birinci seviyeye geçiş yapabilmektedir. Kur sonlarında gerçekleştirilen sınavlar kurların tamamlanıp tamamlanmadığına dair net bir sonuç vermektedir. Hazırlıktan sonra ilk kura geçiş yapan kursiyerlerimiz birinci kurda elde etmiş oldukları İngilizce becerilerini artırarak gelişmişliklerini sağlamaktadır.

Birinci Kur İngilizce Dersinden Elde Edilen Kazanımlar

Kursiyerlerimiz birinci seviye İngilizce derslerinde alfabe ya da soru kalıpları gibi alanlarda eksiklerinin bulunması takdirde aktif olabilmektedir. Böylece temel kalıplara hâkim olan öğrencilerimiz ilk seviyelerde konuşmaya başlayabilmektedir. Bu konuşmalar genellikle günlük olarak kullanılan cümleler halinde kendini göstermektedir. Ancak yapılan günlük konuşmalar kursiyerlerimizin ileri seviyelere gelebilmeleri için şarttır. Şişli American Street Yabancı Dil Kursu alanında bulundurduğumuz eğitimcilerimiz ilk kur sonunca öğrencilerimizin İngilizce kullanımlarını ve konuşmalarını yukarı seviyelere çıkarak onlar A2 olarak nitelendirilen seviyeye çıkarabilmektedir.

Şişli American Street Yabancı Dil Kursu kapsamında birinci seviye İngilizce derslerinde öğrencilerimiz aynı zamanda kitaplar da okumaya başlayabilmektedir. Bu alanda metin destekli olarak hazırlamış olduğumuz kaynakların öğrencilerimize büyük oranda yardımcı olduğu bir gerçektir. Böylece yaptıkları okumalarla kelime hazinelerini genişleten kursiyerlerimiz konuşmalarına da destek olmaktadır. Birinci kuru başarı ile bitiren bir kursiyer İngilizce okumanın konuşmanın ve yazmanın temel konularına hâkim olabilmektedir. Bunun yanı sıra ilk kur sonunda öğrencilerimiz günlük konuşma becerilerinin büyük bir bölümünü kazanmış olarak kabul edilmektedir. Böylece öğrencilerimiz kur atlayarak gelişimlerini sürdürebilmektedir.

× Whatsapp İle Bağlantı Kur
Tıkla Ara
Whatsapp Hattı